Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

ASH Polcar

Firma BLS-AUTO należy do Autoryzowanej Sieci Handlowej Polcar, która skupia kilkunastu Przedstawicieli handlowych i zaopatruje w części samochodowe kilka tysięcy hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych w Polce.

Polcar to jedna z największych w Europie firm działających na rynku części nadwozia. Od początku powstania Polcar opiera swoją sprzedaż na współpracy z niezależnymi, firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. Powstanie w 2005 roku ASH przyczyniło się do rozwoju współpracujących z Polcar małych i średnich przedsiębiorstw i jednocześnie ułatwiło dotarcie dystrybuowanych części do wszystkich zakątków kraju.

Centrum Logistyczne firmy Polcar, w którym zaopatruje się nasza firma, znajduje się w Wólce Kosowskiej k. Warszawy. W skład obiektu wchodzą połączone ze sobą trzy magazyny o łącznej powierzchni składowania 61.000 m2 oraz dwa biurowce. W Europie nie ma obiektu tej wielkości, przeznaczonego do dystrybucji dużych gabarytowo i podatnych na uszkodzenia części.

Polcar posiada własną flotę samochodową (ponad 100 samochodów ciężarowych i dostawczych) oraz współpracuje z firmami transportowymi dzięki czemu zachowana jest ciągłość dostaw.